| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput sa vorbesc cu un baiat caruia ii place de mine, i-a placut de mine si acum 3 ani dar atunci nu vorbeam cu el. Imi place si mie de el dar nu stiu ce sa fac, nu ne potrivim deloc. El e genul de baiat care merge mereu prin cluburi iar eu nu merg deloc, el a stat cu o gramada de fete, eu cu niciun baiat. Imi e frica sa incerc. Si in plus eu nu cred ca el ma place, vorbeste mult cu o prietena de a mea si ii spune despre mine ca sunt diferita de toate fetele si ca ma place mult dar mie nu imi spune nimic si nu imi da de inteles asta. A insistat mult sa ies cu el afara si cand am iesit a fost asa sec, eu ma uitam la el si zambeam si el nimic. Nu stiu ce sa fac, prietena mea imi tot zice sa incerc ca suntem frumosi impreuna dar mie imi e greu. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Probabil te considera diferita de toate fetele tocmai pentru ca nu aveti lucruri in comun, nu iesi in cluburi si esti o fata linistita. Poti sa incerci, nu se stie unde poate duce happy

| roxydeny2000 a răspuns:

Sunt exact in aceeasi sutuatie ca tin la noi totul a inceput cu o ciupitura pe facebook si de acolo a inceput totul ne cunoastem de vreo 4 ani dar nu am ami vorbit am intrat in vorba cu el si ne-am intalnit iesim tot mai des si acum suntem impreuna chiar daca suntem foarte diferiti fiecare cearta ne leaga si unori daca sunteti diferiti si va certati poti sa lasi de la tine chiar daca nu esti vinovata daca tii la relatia respectiva. succes :*