| DeeaPAndreea a întrebat:

Am luat o amenda și am și platit-o. E posibil ca ai mei sa afle de ea? Ma gândesc ca pot afla odată cu impozitul. Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-au mai ramas puncte pe permisul de sofat?
Pentru ca, odata cu amenda, vin si penalizarile de puncte si vezi sa nu ai permisul anulat, sofand fara sa stii fara permis.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e platit nu mai afla nimeni de ea.

| Freya1 a răspuns:

Daca nu o platesti ti-o mareste si apoi ti-o baga la impozit ca atunci cand merg a tai sa platesca le poate fi chiar dublu triplu etc si atunci de acolo spune pentru amenda cutare.Dar daca ai platito si nu trebuie sa iti vina alte lucruri acasa etc nu au cum sa afle

| gratargratar a răspuns:

Din cate stiu eu, nu se poate - de vreme ce ai platit-o.
Numai daca se duc sa se intereseze la politie special de punctele pe care le ai (daca ti-au dat si puncte).