| AddaBăă a întrebat:

Hei TPU.Am nevoie de ajutorsad o fata de la mine din scoala mi.a spus ca ma va bate in ultima zi de scoala adica maine.eu pana acum nu m.am mai batut cu nimeni si imi este frica.ce sa fac...pentru ca la pace nu am cum sa o dau cu ea.straight face

9 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Nu te mai duce la scoala.

| AddaBăă explică (pentru anss23):

Nu pot sa nu ma duc, pentru ca iau premiul 3 si e ceva special pt.r minebig grin

| AddaBăă explică:

Pai ea nu are de ce sa ma bata..adica eu nu i.am dat motive...pur si simplu ma uraste si vrea sa ma bata...cand verisoara mea a vorbit cu ea, ea a spus ca vrea sa ma bata ptrc sunt prea prosta nu stiu exact.straight face

| Manfred a răspuns:

Un spary si o bricheta. dar sa tii bricheta la o distanta de vreo 3-4 degete de gura sprayului. si incearca sa faci asta doar ca sa o sperii ca altefl, daca o arzi...

| LollypopMe a răspuns:

Nu iti fie frica! Ea spune asa doar ca sa te temi tu!
Spune-i profei tale sau directoarei, pentru ca ele vor face ceva cu fata aia nebuna!

| Numero1 a răspuns:

Te duci si ai spui dirigintei sau directorului, nu ai prieteni sau baieti care te plac sa se bage pentru tine, dar de ce vrea sa te bata?

| BogdanS a răspuns:

Gandeste-te la ceva rau ce ti s-a intamplat sau ce ti s-ar putea intampla si o sa ai destula furie incat sa dai bine.Insa nu trebuie sa o iei ca pe o solutie.Eu iti sugerez sa incerci sa te impaci cu ea chiar daca tu nu crezi ca mai este vreo metoda de impacare.Ar fi mai bine daca mi-ai spune ce s-a intamplat de vrea sa te bata.As putea sa-ti dau o solutie.

| amdr001 a răspuns:

Gandeste-te ce ti-a facut... aveti voi un motiv de vrea sa va bateti, totusi, vei avea multa putere, furie incat sa incerci sa o batiwinking dar nu ii da cu pumnii, foloseste doar palme peste fata, si daca incearca sa iti dea inapoi, opreste-i mana, tinand-o de mana cum ar fi, se va simti putin jenata, apoi tu ii mai tragi, apoi ai de par putin, nu incerca sa fugi sau cv d genu, dar ar fi totusi mai bine sa nu va bateti, mi se pare de prost-gust si degradant pentru niste fete ca sa se bata... straight face faci cum vrei si cum esti tu pregatita, bafta!

| Alexandrass a răspuns:

Pai cel mai bine este sa iti ceri scuze dar nu o implora cere`ti doar scuze si poate... poate se va rezolva[Bafta]:*