| Irinelos a întrebat:

Hei TPU am nevoie de ajutor. Saptamana viitoare dau o petrecere surpriza pentru iubitul meu dar nu am nicio idee ce cadou sa-i cumpar. As vrea niste idei de cadouri. Daca va e de ajutor joaca LOL si filmele lui preferate sunt Transformers si Piratii din Caraibe.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Utile si nu prea informatiile suplimentare legate de pasiunile prietenului tau. Eu n-as merge pe partea asta, nu i-as lua, dupa cum spune Onu ala, un tricou sau ceva legat de acel joc/acele filme. Mi se pare copilaresc. As merge pe clasicele: un tricou, un ceas, un lant. Cu conditia, insa, sa fie de calitate. In fine, tu il cunosti cel mai bine, tu ar trebui sa stii ce ii place, ce poarta si ce alte pasiuni mai are.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Fii inventivă. Cumpără-i tricou cu un persoanj din League of Legends sau diferite obiecte din Pirații din Caraibe.

| AlexDFY a răspuns:

Un oral