| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Hei, TPU! am nevoie de pareri, cine ma ajuta primeste funda!
deci,
este un tip cu care am mai fost de 2 ori si cred ca este singurul pe care l-am "iubit" cu adevarat pentru ca, chiar daca stiu ca uneori este cam prost, mereu o sa imi pese de el.
ok. deci tipul asta... acum cateva saptamani mi-a spus ca de data asta ma iubeste cu adevarat, dar eu nu l-am crezut, si bine am facut, pentru ca peste cateva zile el deja a trecut la alta straight face.asa. deci chestia asta m-a afectat putin mai mult.laughing) si aseara l-am visat. in vis, el m-a pupat pe gat thinking ( printre alte chestii normale, gen vorbit, imbratisat ) sunt foaaarte curioasa ce inseamna acest sarut pe gat, daca chiar inseamna ceva, sau e doar ceva de la subconstient, din cauza ca am suferit mult din cauza lui! am cautat si pe net, dar nu sunt multumita de rezultatele pe care le-am gasit. daca stiti va rog, sa imi spuneti! dau funda, multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| alessia a răspuns:

Te-ai gandit la el, si la momente frumoase pe care ai vrea sa le petreci alaturi de el, si l-ai visat. Dupa cum zici el e golanas, asa ca, sfatul meu e sa-l uiti; o sa gasesti un baiat care sa te merite cu adevarat, n-are rost sa suferi din cauza lui. Bafta!

2 răspunsuri:
| Mikhtarian a răspuns:

Nu inseamna nimic, asta ai visat tu.
Inca tii la el.

| marinaa9 a răspuns:

Poti cauta intr-o carte cu semnificatia visurilor, cred ca te-ai gandit mult la el zilele astea de constientul tau ti l-a redat pe acel tip in vis.