| godthisishappening a întrebat:

Hei TPU
am o iubita, suntem impreuna de vreo 6 luni si am intrat la licee diferite, problema e ca de la o vreme o vad foarte rar, adica de vreo 2 ori pe saptamana(weekend) si mai nou nici atunci nu mai iese si ma deranjeaza chestia asta, am incercat odata sa-i reprosez dar s-a suparat, si daca ies cu altele se va supara (s-a mai intamplat)

1 răspuns:
| Lexiiii a răspuns:

Wait, cum adica sa iesi cu altele?!
Mi-se pare normal sa se supere. Adica tie ti-ar conveni ideea ca tu sa nu poti iesi si ea sa iasa cu,, altii,,?
Well, a inceput scoala. Fii si tu mai intelegator, este si primul an de liceu, este mai greu pana se acomodeaza. Si poate are niste parinti care nu o lasa sa iasa in timpul saptamani. Spune-i ca te deranjeaza, nu ii reprosa!