| Deenshx a întrebat:

Hei TPU am o mare problema! Ma confrunt cu ea de vreo 3 luni! Cand ascult o melodie, cel care o canta are voce de om batran de 80 de ani! Si cand o ascult pe telefon sau la televizor sau la pc'ul unui prieten nu e asa este vocea normala! Un exp : Cand o ascult pe Andra zici ca are 80 de ani pre cum canta! Stiu acum 2 3 luni am umblat eu la setarile sunetului. Dar nu mai stiu cum si pe unde am umblat! Va rog ajutati-ma nu mai vreau sa mai cante asa explicati-mi pas cu pas ce am de facut!

1 răspuns:
| IrinelRaducan a răspuns:

Ce Codec ai? Winamp? Windows Media Player? BS Player? KMPlayer?
Trebuie sa spui ce codec ai ca sa te ajutam.
Sau stai ai Driver Audio: Realtek Audio AC'97 laughingrolling on the floor Este Acolo la "Karaoke" + si - Numarul trebuie sa fie "0" (ZERO)