| Lili003 a întrebat:

Am o prietena care ma barfeste pe la spate si daca ii zic ceva se supara iar daca nu o bag in seama v-a spune lucruri care nu sunt adevarate despre mine si partea cea mai rea e ca prietenii mei o cred. Nu stiu ce sa fac in legatura cu asta! Va ro ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

La ce mai stai cu ea? Las-o sa vorbeasca, dupa ce incetezi sa mai stai cu ea o sa se plictiseasca sa te mai barfeasca.
Sincer e boala grea barfa la fete, adica la barbati e asa usor, daca am auzit ca am fost barfit nu prea bag in seama, dar daca sunt barfit continuu stiu ca pot sa ma duc sa ii scot dintii din gura, dar la fete na, complicat rau laughing

| T0T a răspuns:

Înseamnă că ăia nu iți sunt prieteni.

| SkyPilot a răspuns:

Asta numesti tu prietena? Parerea mea este sa o ignori, o sa vorbeasca ce o sa vorbeasca si pana la urma se plictiseste. Tu vezi-ti de drumul tau si nu o lua in seama.