| mmaarryyaa a întrebat:

Am o problema:
Am mai zis ca-mi place de un baiat din clasa a sasea!
O colega de-a mea mi-a spus ca acest baiat m-a facut grassa urata!
Dar azi, cand am vrut sa ies afara l-am vazut dar m-am facut ca nu l-am vazut si cand mi-am intors capul se uita la mine!
Nu stiu ce sa mai fac!
Astept sfaturile voastre!
Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Sunt doua variante: ori el chiar i0-a zis fetei aleia asa, ori fata aia a mintit pentru ca e geloasa.
E posibil sa te placa.
De ce nu vorbesti cu el?
Intreaba-l daca simte ceva pentru tine. Dar trebuie sa fiti doar voi, nu sa va vada altii ca ar putea nega.
Succes! happy

1 răspuns:
| BlackEyedGirl a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, uneori baietii se poarta urat cu fetele pe care le plac pentru a nu-si da ceilalti seama, dar pe de alta parte poate chiar crede asta despre tine... si chestia cu privitul, poate s-a uitat intamplator la tine, nu poti fi sigura niciodata. Poti sa te informezi in continuare sa aflii daca te place, si daca nu, nu plange, ai toata viata inainte sa gasesti pe cineva mai bun happy
Succes! :*