| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Mie imi place mult de un baiat. Clasa lui e langa a mea. Nu prea ne cunoastem/. am vazut k si el se uita la mine intr-un fel.eu chiar il plac. si nu stiu cum sa fac sa isi dea sigur seama fara sa-i spun.chiar as vrea sa fiu cu el su nu stiu ce sa fac.am nevoie de sfaturile voastre. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Pai eu nu cred ca exista o modalitate prin a-l face sa isi dea seama singur. Cea mai buna metoda este aceea de a-i spune tu!