| AdytzTheWolf a întrebat:

am o problema cu o fata, o colega de-a mea de clasa a vrut sa se intereseze mai mult de mine, a vorbit cu mine pe mass etc si intr-o prostie i-am spus ca eu as vrea sa ma duc pe afara la agatat de fete (stiu ca e o mare tampenie dar nu stiam ce sa zic) si s-a suparat foarte tare pe mine, inainte sa imi dea ignor mi-a spus ca ma iubeste si ii place foarte mult de mine, nu am avut ocazia sa ii spun ca si eu sunt la fel pentru ca nu ma mai baga in seama si nu vorbeste deloc cu mine, va rog ma puteti ajuta cu niste sfaturi, nu prea ma stiu cu fetele dar sunt dispus sa ascult sfaturile voastre si sa imi indrept greseala

Răspuns Câştigător
| Angelic13 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci, du-te la ea in fata si spune-i ce ne-ai spus si noua, si anume ca nu stiai ce sa zici si ai spus asta la intamplare, este singurul lucru pe care poti sa il faci. Eventual spune-i ce simti.
Mult Noroc! kiss

2 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Cere numarul ei de telefon de la o prietena de-a ei si sun-o si spune-i ca ai gresit si ca o iubesti
Funda?happy

| Dizz a răspuns:

Bag`o in seama la scoala. Si fa`o sa nu te mai ignore, spune-i ca chiar trebuie sa ii zici ceva -.-' Iti ceri scuzee...si ii spui ce simti pentru ea. Good luck > big grin