| Phantom933 a întrebat:

Hei TPU am o problema colegii nu ma suporta, adica fetele da dar baietii suntem 8 si decat vreo 3 ma suporta..de ce..eu nu fac nimic..nu sunt bataus..am avut o singura bataie in toata viata mea..de ce reactioneaza asa?

Răspuns Câştigător
| AndFoc a răspuns:

Buna. Sa stii ca nu se poate sa te placa toata lumea si spuneai ca te intelegi cu fetele. Ei bine, ceilalti baieti pot fi oarecum gelosi pe tine pentru ca te intelegi cu toate fetele, e si normal sa fie gelosi. Sunt fel de fel de persoane, sunt baieti care se inteleg mai bine cu fetele decat cu baieti si fete care se inteleg mai bine cu baieti decat cu fetele ori persoane care se inteleg cu toata lumea. In orice caz, stai linistit problema nu e la tine, continua sa fii exact asa cum esti. Multa bafta kiss! Fundita?

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

Poate nu le place comportamentul tau... Sau nu le place de tine. Incerca sa mai vorbesti cu ei, sa fi de gasca, dar sa fi foarte amuzant.