| Anonima1215 a întrebat:

Am o problemă în legătură cu aplicația Wattpad.
Sunt conectată la internet pe date mobile, am semnal îndeajuns, deci nu poate fi din această cauză, însă, cu toate acestea, nu pot verifica notificările, nu pot scrie noi capitole, deci în câteva cuvinte, nu pot face mai nimic ce constă în navigarea online pe wattpad. Am încercat să verific dacă netul este problema dar a funcționat. Pot citi dar nu pot face nimic altceva pe Wattpad cu scuza că nu am conexiune la internet.
Dacă ați trecut prin asta sau știți cum o pot rezolva, vă rog să îmi spuneți! Mulțumesc anticipat!

Dau funda pentru raspunsul care m-a ajutat cel mai mult!

Scuzați categoria!

2 răspunsuri:
| xPaulFTWYT a răspuns:

Cel mai probabil ti-ai facut cont sub 18 ani.

| Anonima1215 explică (pentru xPaulFTWYT):

Nu, chestia e că până acum puteam intra. Acum îmi arată că nu am conexiune la internet și îmi spune să verific setările rețelei dar totul este în regulă și pe google, de exemplu, pot intra, doar pe wattpad nu, pot doar citi, la restul îmi arată că nu am net.