| Anonim_7591 a întrebat:

BUna
Am nevoie de ajutor si dau fundita+punctebig grin
Deci de unde sa incep azi am avut informatica si profesoara ne-a trebut notele asa ca pe noi ne-a lasat sa umblam pe net:d eu am intrat pe yahoo ca sa-mi verific mail-ul si dupa acea am dat deconectare:d si am intrat si pe hi5 dar cand sa dau deconectare o colega a inchis calculatorul pentru ca se sunase nu am vazut daca era activata salvarea adresei si a parolei nici la yahoo si nici la hi5:d cum as putea verifica daca la scoala poate intra cineva pe conturile mele si cum pot rezolva problema? [in afara de varianta de a ma duce la cabinetul de info ca sa verific] as vrea sa mentionez ca am reusit sa verific dar de pe calc altui coleg tot de la scoala si as ma vrea sa spun ca la noi nu merge netul mereubig grin va rog ajutati-macrying scuzati categoriasad

Răspuns Câştigător
| badgirl6869 a răspuns:

Pai conecteaza-te la tine acasa si chiar daca la scoala ai ramas conectata cand ai stins pc-ul, cand te vei conecta acasa se va deconecta automat de la scoala(scuze repetarea cuvantului "conectare")

fundabig grin?