| Emy2000 a întrebat:

Hei TPU, am o problemaaaaaaa foarteeeee mareeeee! Nu stiu cum sa incep... Am o prietena rautaciosa si cauta mereu motive de cearta. La un moment dat am fost cele mai bune prietene doar ne cunoastem din gradinita, nu? Nu mai stiu ce sa fac? N-am chef sa ma cert mereu din motive exagerate precum faptul ca nu am avut un trening gri in loc de unul albastru ca asa a zis ea. Ce sa fac? DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Prietena ta probabil este o fata rasfatata care crede ca toata lumea este la picioarele ei si face cum vrea ea, cel mai bine este sa ignori comportamentul asta al ei

| Mihaelazet8 a răspuns:

Cel mai bine e s-o ignori. asta o va deranja sau explica-i ca e viata ta, nu a ei sa sa ia deciziile in locul tau. isi va da seama ca a gresit.