| KittyLaura a întrebat:

FUNDA! Deci, am avut o cearta mai complicata cu iubitul meu.El a fost plecat si s-a schimbat mult, acum sa vedem cum o sa fie acasa..In fine, voiam sa vorbesc linstita cu el sa vad ce face, el imi zicea Pa si avea mereu chef de cearta. straight face Nu stiu ce sa fac. Celei mai bune prietene ale mele ii zice ca ma iubeste, dar mie nu imi dovedeste nimic!

7 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Odată şi odată tot va trebui să se arate şi să-ţi demonstreze că te iubeşte.Toată atitudinea lui se datorează orgoliului, deci va trebui să îi treacă la un moment dat happy

| neutrino a răspuns:

Prietenele tale glumesc cu tine, dar nu si el!

| Blamely a răspuns:

Spune-i asta lui, noi n-avem ce-i face.

| Futhakari a răspuns:

Cearta voastra + cand era el plecat acestea combinate fac omu sa se schimbe poate chiar sa ajungi la o despartire, si faza cu ca i scrie la cea mai buna pretena ata ca o iubeste poate chiar eii i scrie nu tie te-ai gandit la asta?

| Ciocolataa20 a răspuns:

Daca chiar ii zice ca te iubeste asa o fi si nu stiu cum sa -si exprime sentimentele thinking Poate te iubeste dar i-ai gresit cu ceva si e suparat cu tine. Chiar daca e asa intreaba-l daca e suparat sau ce are cu tine. Poate iti va raspunde si vei afla ce s-a intamplat. Sau poate are o problema in familie, o problema de suflet stiu ca te ignora dar insista si zi ca tie chiar iti pasa de el si trebuie sa stii. Daca iti va raspunde si are o problema incearca sa l faci sa numai fie suparat happy Sper ca te-am ajutat!

| Ciocolataa20 a răspuns (pentru Ciocolataa20):

Iti * stie* (Scz m-am grabit)

| Relic a răspuns:

Parerea mea e ca il sufoci si tipu e dur si trebuie luat cu binisoru.