| SergiuNico a întrebat:

Hei TPU..am si eu nevoie de putin ajutor..imi place de o fata.dar momentan..mai mult de un like nu e intre noi..si as vrea sa incep sa o cunosc.dar apelez la voi pentru sfaturi..sa stiu si eu cum sa o abordez..sa nu mai fac greseli..au mai fost doua incercari.dar momentan..raman la stadiul."just best friends", si atat, ma puteti ajuta si pe mine cu ceva sfaturi? Ar fi oke sa ma bag direct in vorba cu ea sau ..sa ii dau mici indicii mai subtile? Una e ca..ma si tem sa nu mi-o ia alt cineva inainte..si alta este ca..ma tem sa nu par prea grabit..deci? ce ar trebui sa fac dupa ce ii zic "Buna"? Ceva sfaturi? Chiar nu as vrea sa fac greseli.dau funda!
PS: O alta chestie de zis.ea tocmai ce a trecut printr-o depastire..se vede asta dupa imaginile postate de ea pe facebook.

1 răspuns:
| DarkAngelz a răspuns:

Exact acum am aceeasi problema; ema verifica-mi intrebarea cel mai bine este sa ii spui ca ala a fost un bou sa o consolezi si cand crezi de cuviinta sa ii spui ce simti
PS VERIFICA-MI INTREBAREA MIE MI SA MAI RASPUNS