| isab3lx a întrebat:

Hei TPU, am si eu nevoie de un sfat happy

Am un prieten de 3 ani si e foarte gelos, adica daca ma duc la magazin sau la scoala, el trebuie ne aparat sa vina cu mine, el e mai mare ca mine cu 3 ani si este foarte posesiv, dar, foarte prost la pat..nu ma satisface si o are mica (7, 5 cm).
Problema e asta: cand eram mici in grupul nostru de prieteni, aveam un amic caruia ii cam placea de mine, si na s-a facut sa ne intalnim si cum am dat-o una in alta, m-am culcat cu el, si m-a satisfacut din toate punctele de vedere... poate nu conteaza, dar el o are de (19 cm).

Acum, eu la prietenul meu i-am zis ca vreau sa ne despartim si el mi-a zis ca daca ne despartim nu va fi foarte frumos pentru mine, m-a si amenintat si din astea.
Ce pot face? sad

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acuma tu il lasi pe ăsta pentru că are scula mică sau pentru că este gelos?

| RAY a răspuns:

Daca te amenita exista politie, nu te lasa tu la amenitarile lui, numai vrei sa fi cu el pa

| isab3lx explică (pentru RAY):

Dar m-am mai dus de 2 ori la politie si nu s-a intamplat nimic
unchiul lui lucreaza acolo sad

| slayer678 a răspuns:

Uite, nu te supara ca te intreb, da' tu iti alegi iubitii dupa marimea _____?

| konil a răspuns:

Eu m-as fi dus la politie de la inceput.Adica de cand as fi descoperit ca o are de 7 centimetri...
Bine, eu sunt baiat...
Dar si asa m-as fi dus...