| love96 a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat... Parintii mei sunt despartiti si fiecare si-a refacut viata. Mama e in Spania si tata in tara. Mama sa sustine foatre mult financiar si ma intelege, dar si tata tine la mine si ar vrea sa il ascult mai mult(sunt foarte rebela). Toate au fost bune numai ca nu ma inteleg nici cu prietenul mamei si nici cu prietena tatei. Divortul inca nu s-a terminat si nu am ales inca cu cine sa raman. Voi cu cine credeti ca ar fi mai bine? [fundita si vot:X]

1 răspuns:
| JsTX000 a răspuns:

Fa ce crezi tu ca este mai bine.cu cine te intelegi mai bine, eu in locul tau m-as duce cu mama pentru ca esti fata si daca ai vreo problema de fete ar fi mai bine sa vorbesti cu mama ta decat cu tatal