| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani (aporape), dar am sanii foarte mici. Poate nu ar trebuie sa-mi pese chestia asta la varsta mea, dar colegele rad de mine, chiar si unii colegi. Iar profesoarele mai fac uneori glume pe seama asta. Si vreau sa-mi maresc cumva sanii, ca m-am saturat sa aud glume de genul asta straight face Sanii mei arata ca de 11 ani. Ce pot face ca sa-i mai maresc? PS: Nu vreau sa-mi pun silicoane sau chestii de genul asta. Adica nu vreau opertaii, sau sa merg la medic etc. rolling on the floor

FUNDA + VOT!

1 răspuns:
| EkaBuBu a răspuns:

Deci draga meahappyStiu cum e nici eu nu ii am giganticihappyProfesoarele nu trebuie sa faca glumehappyNa-i de cat sa te duci la diriginte sa le spuihappyCopii lasa-i in pace sa se rada cat vorhappyDaca tu chiar vrei sa ti le maresti singurul lucru e pushuphappyAdica buretele de la sutienhappy
Dar e important sa nu-i maresti dintr-o data sa nu vada cineva ca ti-ai pus ci asa pe parcurshappy
Dar nu iti fa griji or sa creasca eihappy