| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi maresc sanii? Ideea este ca am 14 ani, dar sanii mei par de maxim 11 ani. Colegele/prietenele mele, chiar si colegii/prietenii mei fac glume pe seama asta. De vreo 1 an le suport glumele. Iar in ultimele 4-5 luni au inceput si profesoarele sa faca glume pe seama asta. straight face M-am cam saturat sa le ascult glumele lor prostesti. Cum fac sa imi mai creasca sanii? PS: NU vreau sa imi pun silicoane, sa merg la medic sau sa fac operatii etc!

FUNDA + VOT!

10 răspunsuri:
| LorenaAnca a răspuns:

Inteleg faza ca prietenele tale fac glume, dar ce au zis profesoarele despre asta? Ca ai sanii mici? Da-le si tu replica: ''Da, ii am. Si care e faza?''

| Pυƒυℓєтє a răspuns (pentru LorenaAnca):

Mda. I-am spus asta unei profesoare, iar ea a spus: "Hai, nu fi obraznica, ca-ti pun 3 in catalog!" straight face

| Neah1 a răspuns (pentru Pυƒυℓєтє):

Ce profesoara tampita. Nu e nicio profesoara care sa-ti ia apararea in privinta asta?!

| LorenaAnca a răspuns (pentru Pυƒυℓєтє):

Pfoaiii.....atunci inseamna ca ii trebuie treaba la profesoara aia. Spune-i mamei tale si vezi ce zice.

| VladLungu a răspuns:

Nu poti.Ai rabdare ca o sa-ti creasca.

| Pυƒυℓєтє a răspuns:

Eu cu profesoarele nu pot face nimica. Mama s'o dus si la director, si spunea ca sunt doar glume, si sa nu ma supar straight face

| Tinna_Cristina_1989 a răspuns:

Hey,atat timp cat esti sanatoasa de ce te necajesti? ai timp sa-ti creasca stai linistita...ia-ti si tu sutien cu burete daca chiar vrei sa ai sanii mari.

| Pυƒυℓєтє a răspuns (pentru Tinna_Cristina_1989):

Nu vreau sa am sutiem. Nici nu am ce baga in el aproape. Dar m-am saturat de glumele proaste ale altora, timp de 1 an straight face sad

| Tinna_Cristina_1989 a răspuns (pentru Pυƒυℓєтє):

Sunt sutiene mai plate cred ca este cupa A.mergi la un magazin mai stilat, unde au sutienele toate pe numere si alegi cel mai mic numar cu cupa A.DE CE NU AI RABDARE? O SA-TI CREASCA SI O SA TE SATURI DE ELE, ESTI INCA UN COPIL, PROFITA DE VARSTA TA.AI TOATA VIATA INAINTE CA SA FII SEXY, SA AI PRIETEN, PROBLEME...CAND ESTI MARE AI PROBLEME, TU DE CE ITI COMPLICI VIATA ASA PT NISTE TZATZE?

| evitaevis a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.....insa nu sunt f suparata