| ReggaeGirl a întrebat:

>Hei,TPU!:" Am si eu o intrebare thinking Ce sa fac ca sa scap de cearcane? Dau >fundoi:

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Poti pune felii de cartofi ( sau castraveti) Mai sunt si creme pentru cearcane. Pana nu se maiobserva, foloseste un anticearcan.
Pentru a le preveni dormi 8 ore pe noapte si evita stresul.

3 răspunsuri:
| ImiUrascViata a răspuns:

Pai cercanele apar din lipsa de somn deci, somnul ar fi leacul daca nu, te machezi sau iti pui niste ochelari tari ori ceva fond de ten tongue! Funda? happy

| Maria2199 a răspuns:

Nu ai ce sa faci decat sa dormi mult

| antoniasarah a răspuns:

Uite http://www.garbo.ro/......rcane.html sper ca te-am ajutat.:)