| DiaLos a întrebat:

Cum scap de cearcane?sad

Răspuns Câştigător
| Lyndsey a răspuns:

Pentru a scapa de cearcane trebuie sa dormi mai mult si sa-ti faci masti cu fructe sau legume.Cea mai eficienta leguma in astfel de situatii este castravetele. Daca nu functioneaza cu castravetele, du-te la farmacie si cumpara-ti o crema pentru cearcane.Sanatate!happy

5 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Cu cutitul happy

| DiaLos explică (pentru XatomisX):

Ai incercat tu si ai vazut ca merge? :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti recomand cremele pentru cearcane.
Noi suntem pe principiul ce e scump e bun, eu am dat 3 milioane vechi pe una si n-a facut mai nimic, nici macar sa hidrateze nu era buna...
Iti recomand uleiul de migdale dulci.
Uite aici mai multe despre el : http://didiglamour.blogspot.ro/......dulci.html se gaseste la plafar. La mine da rezultate si il folosesc de 3 saptamani aproape.

| Farmec a răspuns:

Recomandam sa folosesti gelul anticearcan din gama Aslavital Mineralactiv.Complexul unic Argilǎ naturală şi extract organic de Goji alături de Acidul Ferulic, conferă produsului efecte puternic antioxidante, remineralizante, de energizare celulară.
Complexul de peptide cu acţiune profundă creşte elasticitatea, fermitatea şi densitatea pielii, îmbunătăţeşte microcirculaţia perioculară, redând pielii aspectul ei natural.(http://farmec.ro/produse/ten/gel-anticearcan-263.html)

| googleeeeeeeeeeee1279 a răspuns:

Pune castraveti pe ochi.