| xIuliiia a întrebat:

Hei TPU, am si eu o intrebare.imi place un baiat...si...el ma cam trage de par si zice ca ma iau de el etc. ce sa >fac?

Răspuns Câştigător
| BadCliché a răspuns:

Buna XxemoxX!
Fai pe plac happy
NU stiu daca ti-ai dat seama,dar majoritatea baietilor cam sacaie fetele pe care le plac. Nu trebuie sa te ingrijorezi,ba sa o iei ca un semn bun. Baietii nu prea stiu cum sa isi exprime sentimentele fata de o fata, asa ca le enerveaza ca sa le atraga atentia. Daca si tie iti place de el, raspundei enervandul jucaus si tu pe el.
Succes :*

2 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Spune-i ca iti place pentru ca te asigur ca si lui ii place!

| TRONGUY222 a răspuns:

Catzi ani ai?