| Crisux3 a întrebat:

Heii.Am si eu o intrebare.Imi place de un baiat care ma ignora-.-.Cum sa-l fac sa ma observe?

7 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Afla mai multe despre el si preferintele lui, trebuie sa aveti lucruri in comun si sa fi pe placul sau,. nu te straduii prea mult ca isi va da seama. happy

| DANyi a răspuns:

Foarte simpatic, foarte frumos. Exact printr-o faza de asta am trecut si eu. O fata ma placea acum ceva timp, iar acum sunt indragostit de ea. Secretul consta in harjoneli. Stiu ca pare ciudat dar prin astfel de jocuri ajunge sa observe numai calitatile tale. Crede-ma ca asa e, deoarece cam asa simt eu. Totul a inceput printr-o scanteie, care incetul cu incetul s-a transformat intr-o flacara. Deci, cred ca ai inteles secretul. Numai bine!

| IMC90 a răspuns:

Da-ti foc rolling on the floor Sigur te va observa

| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

Ha ha ha! sa n-o ai pe constiinta. da' sa o ai ca pana la urma nu e vina ta ca altii stau prost cu circumvolutiunile (ce cuvant complicat bre) rolling on the floor

| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu n-am procesor de constiinta, true story laughing

| pick1990 a răspuns:

Te ignora sau pur si simplu nu te observa? adica pe scurt, o face intentionat sau nu?

| MasterYoda a răspuns:

Umbla goala pe langa el