| iuqdgh a întrebat:

Heyy,TPU! Am o intrebare.Imi place de un baiat dar acestuia ii place de alta fata.Ce fac? Imi place foarte mult de el si vreau sa fiu cu el!

Răspuns Câştigător
| alexyz7 a răspuns:

In primul rand sa nu devi obsedata!
Chiar daca ii place acum de aceea fata isi poate schimba gandurile si ideile.Incarca totusi sa fiti prieteni, sa-l mai tachinezi, sa faci glume (baietilor le plac etle cu simtul umorului si putina nebunie)Si oricum cat ii va placea de acea fata? Nu renunta.

| iuqdgh explică (pentru alexyz7):

Dar cum i-as putea spune "Te iubesc!"? Sunt cam timida si rusinoasa.

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Buna. Afla daca si lui ii place de tine. Daca nu nu are rost sa mai lupti pentru el, pentru ca te faci mai mult de rusine... Mai sunt si alti baieti frumosi disponibili.