| TiffanyxSxColor a întrebat:

Hei, TPU! Am si eu o intrebare pentru voi. Ce faceti daca pentru o zi puteti zbura?! >: Funda pentru cel mai crazy raspuns!

Răspuns Câştigător
| Dennysa_9522 a răspuns:

Pai as face pipi pe toti si m-as duce la basescu si i-as smulge peruca si sa o bag in toaleta si apoi sa eu bag in chiloti rolling on the floor)

5 răspunsuri:
| Adytzuuu a răspuns:

Paii.
ma's plimbaa pst toatee oraselee.[din strainatatee]
sau ia's urmarii pe cei care ma inerveazaa...si le'as arunka ca ceva in cap.si dp m'as askundeebig grin... fUNDA?
Sau mi'as looa teluu ca mnee.si as fk pozee.ca mine prin aerr,,batting eyelashes

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Migrez in tarile calde...

| No a răspuns:

As zburaaaa prin toata lumea si as cumpara multe suveniruribatting eyelashes.in rest, i-as speria pe cei din clasa si as face acrobati prin aeer.m-as invarti pana ametesc laughing.as manca si dormi in zbor laughing.si nu in ultimul rand : As putea sa ating noriiiiii day dreaming

| Bogdanux a răspuns:

M-as duce in toate locurile frumoase.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce aș mai zbura în înaltul cerului, să nu simt norii care îi cutreier și siguranța să mă cuprindă...
Pa, pa.