| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU:* am si eu o micuta problema: deci.eu am tot schimbat samponul si am facut matreata datorita acestui lucru.cum as putea scapa rapid de ea? happyFUNDA

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Incearca sa faci tratament cu ulei de ricin, e bun si pentru matreata si iti intareste si parul, il ajuta foarte mult!
Sa iti spun si cum se procedeaza, cumperi uleiul de ricin, pe care il gasesti la farmacie, poti sa iti cumperi si cateva fiole de vitamina A pe langa si seara inainte de culcare, iti splei parul, il usuci, si apoi amesteci uleiul de ricin cu o fiola de vitamina A si il dai pe tot parul si pe pielea capului si te legi bine si il lasi pana dimineata, iar dimineata il clatesti bine!
Faci acest lucru de doua ori pe saptamana, timp cam de o luna si o sa vezi ca trece, si intre timp, foloseste si un sampon bun anti-matreatawinking

| gohsty a răspuns (pentru AlinaaAli):

Multumesc mult ali

| AlinaaAli a răspuns (pentru gohsty):

Cu placere! :*

3 răspunsuri:
| Peace22 a răspuns:

Un sfat destul de bun dupa parerea mea, care cred ca o sa te ajute ar fi OTETUL... E f f bun.