| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema vineri nu ma voi duce la scoala deoarece plec la tara cu tata dar pentru asta trebuie sa ma trezesc la 5 dimineata si ajung sa adirm de fiecaredata la el la birou din cauza ca ma plictisesc de moarte trebuie sa stau de la 8:00 la 16:00 ce pot sa fac cat stau acolo aveti vreo idee? ajutati-ma pls nu am voie sa vb la tel sau sa stau pe pc sau p laptop-ul meu... Va rog ajutati-ma dau FUNDOI! :X merci anticipat :X

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Citeşte. Fă sudoku, rebusuri sau alte d-astea. Desenează sau scrie.

| blueangel99 a răspuns:

Poţi să scrii, să desenezi, să te plimibi, să citeşti, să îţi iei o de integrame, sau ia-ţi MP3-ul, să asculţi muzică la căşti.
Baftă!

| Jigsaw a răspuns:

Culca-te!