| traficanta a întrebat:

Ma duc la tara azi si stau pana luni dimineata. Ce pot sa fac sa nu ma plictisesc?( deci n-am laptop )

Răspuns Câştigător
| Fifylici a răspuns:

Pai plimbate prin sat, ia-ti niste carti cu tine ca sa ai de unde alege si iesi afara si citeste la aer curat sau iti poti ajuta rudele, bunicii sau la cine te duci tu acolo la treaba prin gradina la plivit sapat sau mai stiu eu ce treburi au ei acolo.
Multa bafta!

6 răspunsuri:
| MiHaI a răspuns:

Te plimbi

| missouri a răspuns:

Te gandesti la persoanele dragi, citesti o carte, te uiti la tv, te plimbi, faci sport.La cum e vremea, nu prea poti sta la plaja. big grin

~ MisSouri.

| missouri a răspuns:

Hello!
Fundita?batting eyelashes

| katala a răspuns:

Daca tot te duci la tara, contopeste-te cu natura; eu nu m-am plictisit niciodata observand natura, cu tot ce inseamna ea : flori, insecte, pasari, animale, tot; e si reconfortant si poti invata multe lucruri daca esti un fin observator. Merita sa incerci!

| Kanghu a răspuns:

Mai nimic. Te uiti la TV, eventual daca ai niste prieteni pe acolo mai iesitit p-fara... mergi la padure. cam atat

| LittleDrop a răspuns:

Un mp3, niste reviste, integrame.

sper ca te-am ajutathee hee