| Roxii12 a întrebat:

Am un papagal de vreo 2 luni si inca nu m-am imprietenit cu el. Adica se sperie repede. Nu are incredere in mine... Am vorbit cu el, mi-am pus mancare in mana si am bagat-o in cusca, dar nimic crying Cei care aveti papagali si v-ati imprietenit deja cu ei dati-mi cateva sfaturi puppy dog eyes Multumesc. big grin

1 răspuns:
| ihavenoidealel a răspuns:

Probabil este singur, trebuie sa ii iei o pereche, si cred ca il supara cusca, mai bine il lasi intr-o camera, liber.