| Ioana_9117 a întrebat:

Hei TPU am varsat de vant si din pacate mi-a iesit chiar si pe o pleoapa de jos exact la radacina genelor. mi s-a umflat acea pleoapa si doare pentru ca la inceput nu stiam ca am varsat de vant si m-am scarpinat de multe ori.acum e destul de mare si a prins o crusta subtire. dar as vrea sa stiu daca imi va ramane vreo cicatrice sau mai rau daca nu voi mai avea gene in acel loc si ce e de facut. Funda! multumesc.

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Depinde cat de tare te-ai scarpinat. Sansele sunt 50-50 sa ramai cu o gaura acolo. In orice caz sa nu iti rupi crusta aceea pentru ca atunci iti ramane garantat semn. Indiferent cat de tare te doare incearca sa nu o mai atingi

| ramonikaal a răspuns:

Nu o saramana nici o cikatrice