| Sexonfire a întrebat:

Hei TPU, am visat aseara ca eram mireasa, nu tin minte prea multe detalii doar ca ma uitam in oglinda si aveam o rochie scurta alba...stiu ca prevesteste ceva rau, dar as vrea sa stiu daca i s-a mai intamplat cuiva sa viseze asa ceva, si daca a prevestit ceva...multumescsad

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Da, îţi aruncă Thor cu fulgere în cap. Superstiţii de babe de o sută de ani. Degeaba suntem în secolul XXI!

| T0T a răspuns:

Nu se prevesteste nimic rau. Visul este redat de subconstientul tau adica de sentimentele, gandurile pe care le ai.

| OldSoul a răspuns:

Prevesteste ca sunt 69% sanse sa porti chiar in real o rochie de mireasa.

| danay72 a răspuns:

Nu prevesteste nimic, azi Dumnezeu nu mai vorbeste prin vise.