| domuta25 a întrebat:

As avea o intrebare care ma apasa de mai mult timp..sa imi pun sau nu pierce in limba? Nu cred ca e ok si majoritatea prietenilor m au sfatuit sa nu o fac pentru ca am 13 ani.dar mi l doresc foarteee mult. exista riscuri mari sa ma prinda maicamea

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Și cu ce te-ar ajuta în afară să pari cool și să îți spargi dinții sau să mănânci cu greu sau să îți infectezi limba? Ești copil, nu prea e de mirare că nu gândești dar nu e nimic îți vei da seama mai târziu că pe noi sigur nu ne asculți dacă nici pe proprii părinți nu ești în stare.

| MidnightR a răspuns:

Poti sa il folosesti pe cel din ratul porcului.