| ShockyPunk a întrebat:

Daca imi pun pierce in limba in timp ce am o inflamatie in gat (faringo amigdalita), sunt sanse mari ca infectia din gat sa se transmita si in limba?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai întâi tratezi inflamația și apoi pierce.
Sănătate!
Pa, pa.

| BANN3R a răspuns:

Nu cred ca sunt sanse mari, dar totusi o sa ai dureri destul de mari. Mai bine astepti sa iti treaca inflamatia din gat. Sau mai bine nu iti pui deloc pierce laughing

| sexXxuLeT a răspuns:

Boss ce sa zic sunt foarte mici sanse sa patesti asta :* o sa te doara limba o sa poti sa mananci greu cateva zile o sa o ai umflata dar trece