| BassHunter13 a întrebat:

Salut tuturor! As avea si eu o intrebare?!
Doresc sa imi bag un piercinq in buza de jos!
Este dureros? ce riscuri percepe acest pierce! sa imi bag merita sau nu!?!
mersi pentru ajutor!(sunt baiat)dau funditatongue

6 răspunsuri:
| HQMada a răspuns:

Si eu am avut jos in mijloc dar pe mine nu m-a durut depinde si tu cum esti am fost cu o pritena la un specialist cum s-ar zice dar peste catva timp te plictisesti a meritat pentru cateva luni dar dupa aia l-am dat jos ca m-am plictisit de el merita daca vrei sa te dai mare daca nu mai bine lasa-te asa cum tea lasat Dumnezeu

| HQMada a răspuns:

Riscuri din cate stiu se poate infecta dar nu la multi te va durea si nu prea o sa poti sa vorbesti

Răspuns utilizator avertizat
| BassHunter13 explică:

Am 19 ani

| kitto a răspuns:

Cati ani ai u de vrei "pierce" (pierce) mai nou toti copii fara viitor vor sa fie in tendinte emo, scene etc straight face sfatul meu e sa astepti sa cresti mai mare... Oricum de durut inteapa putin tongue, dar daca il faci intr-un anume cabinet sau la candva specializat nu exista niciun risc |E oricum e decizia ta laughing nu cred ca cineva dup un site te poate oprii sa faci ceva ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te va dureros si daca nu decurge bine vei ramane cu buza gaurita
sa nu iti pui nici unul