| Smile4free a întrebat:

Hei tpu...as vrea sa ma ajutati cu o problema nu e mare dar pentru mine are importanta. Acum 3 saptamani am fost la mare. Si m-am cam indragostit de un baiat de varsta mea >:". apoi un prieten de-al meu(cu care am fost la mare) s-a imprietenit cu baiatul si cu prietenii lui..Eu eram prea timida. Apoi in ultima seara m-am imprietenit si eu cu PRIETENII LUI NU CU EL. Se pare ca toti din gasca lui inclusiv el ma placeau. Dar seara se terminase si noi petrecusem legendar. A doua zi m-am intalnit cu el si mi-a zambit si apoi am plecat spre casa. Nu mi-l mai pot scoate din cap. Stiu am stat doar o saptamana la mare dar il plac la nebunie. Ce sa fac ca imi e o ciuda ca am plecat si nici macar nu m-am imprietenit cu el ma doare super tare. Ajurtati-ma va rog... funda.

10 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

N-ai ce să faci. Eventual fă rost de facebook-ul lui și intră cu el în vorbă, dar relațiile la distanță nu țin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El e din acelasi oras cu tine? Daca nu sa stii ca nu are rost o relatie la distanta.Trebuia sa fi mai cu tupeu.Cu rusinea mori de foame si uite ce pierzi... Daca ai zis ca toti te placeau inseamna ca esti faina.Deci uita-l, Cauta altul.big grin

| Smile4free explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Smile4free):

:*

| Smile4free explică (pentru anonim_4396):

Hei vezi ca ti-am lasat un mesajwinking citeste-l

| gratie a răspuns:

Cauta-l pe facebook si apoi va veti putea imprietenii... dupa asta va puteti cunoaste mai usor si va puteti intalnii..stabiliti voi ceva. Bafta :*

| Smile4free explică (pentru gratie):

Multumesc pentru ajutor dar nu stam in acelasi oras si nu ii sstiu numele intreg doar prenumele sad

| geanina23 a răspuns:

Cred ca suferi.Dar te pot ajuta.Ai spus ca ai un prieten care il cunoaste, nu? Spune-i prietenului tau sa ii ceara adresa de email sau adresa de facebook imprieteneste-te cu el adui aminte de seara petrecuta la mare poate chiar puteti iesi impreuna la un suc iar apoi la momentul potrivit ii spui ce simti! NU IL MINTI! NOROC!

| Smile4free explică (pentru geanina23):

Multumesc pentru sfat e chiar nbun dar.
1. Nu stau in acelasi oras cu el
2.Nu cred ca prietenul meu i-a luat id(dar il voi intreba)
Cum sa fiu cu el nici macar nu stau in acelasi oras
Dar mersi pentru sfat :* te pup a da si vezi ca tui-am trimis cerere de prietenie :*