| Betty2001 a întrebat:

ma numesc Alexandra si as vrea sa ma ajutati cu o problema in dragoste... uitati care e problema:am intalnit un baiat de care mi-a placut am stat in acelasi hotel timp de o saptamana timp in care m-am imprietenit cu el in ultima seara de stat acolo eu i-am spus ce simt pentru el si el mi-a spus ca si el simte la fel...intr-o zi l-am intrebat ce simte de fapt pentru mine pentru ca nu eram prea sigura si el mi-a spus ca stiu deja dar ca nu putem avea o relatie la distanta din moment ce el sta in Brasov iar eu in Bucuresti iar eu i-am spus ca de fapt nu vrea sa aiba o relatie cu mine si de atunci nu mai pot vb cu el pentru ca nu raspunde la telefon nu vb pe mess sau pe facebook si eu nu stiu ce sa mai fac pentru ca nu mi-l pot scoate din cap! va rog raspundeti cat mai repede! dau fundita si vot!

Răspuns Câştigător
| unknow a răspuns:

Eh. s`a distrat si el pe seama ta unpiklaughing... acum S¬A TEMINAT DISTRACTIA PT> EL!

si tu,. esti doar indragostita,.o sa iti treacawinking!
sa ai grija de tine:* take carewinking

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Mai dao dracu, ai avut 7 zile la dispozitie si tu abia in ultima seara te-ai imprietenit cu el, doamne e chiar jalnic, esti o pierde vara

| Betty2001 explică (pentru elasexygagica):

Nu...adica in 7 zilE E_am imprietenithappy

| consiliera a răspuns:

Gandeste-te ca a fost doar un flirt de vara.Cam tu ai vrut sa nu tineti legatura. Distanta te departeaza si te poate apropia dar iti trebuie sentimente solide.Nu e nimic.Mergi inainte.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Nu insista oh go on atunci din contra te va respinge si mai multwinking

| Aanyaa a răspuns:

Uita-l, nu ai ce sa faci

| marian1 a răspuns:

Ppffff.nu stiu mai incearca.trimite-i un mail si spune-i ce simti si roaga-l sa vorbiti ca sa fi si tu mai linistita,daca nu merge nici asta incearca sa-l uiti,iesi, plimba-te, fa-ti alti prieteni pentru ca nu poti sa te chinui asa!:*

| basexcu a răspuns:

Nu-ti ramane dacat sa ti-l scoti din cap. big grin