| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa slabesc putin la picioare si la fese daca se poate. Ce exercitii ar trebui sa fac? Nu vreau muschi. Vreau doar sa slabesc. Am inceput sa fac asa: http://www.youtube.com/watch?v=MG69sFM1UIw. E bine? Multumesc :*

9 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal pai inerca cu exercitii fizice in fiecare dimineata happy mai redu din mancare consuma mai multe lichide happy pe zi.
mergi al o sala si alege bicicleta rulanta big grin..doar asa o sa-ti faci picioare frumoase

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru Axys):

M-ai ajutat f mult.

| Axys a răspuns (pentru IzabellaVanessa):

Cu mare drag

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru Axys):

Eram ironica. Nu mi-ai raspuns la nicio intrebare.

| Axys a răspuns (pentru IzabellaVanessa):

Dar macar ma buur ca team putut ajuta cumva cher daca am faut cateva greselli big grin mersi happy

| Axys a răspuns:

Sau cher daca ai bicicleta acasa esi cu ea big grin.

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru Axys):

Da..eu chiar* voi "esi" cu bicicleta.Dar tu mai bine ai sta in casa si ai citi o carte de romana. Zic doar :*

| Axys a răspuns (pentru IzabellaVanessa):

Multumesc si eu pentru sfat dar ma grabesc si de asta acept happy parerea ta..nu am nimic ipotriva iti multumesc oricumhappy

Răspuns utilizator avertizat