| cutegirl_4770 a întrebat:

Hei TPU, as vrea sa stiu si eu de ce cand vreau sa intru in barn buddy, pe hi5, imi apare eroarea asta :
"Barn Buddy is currently unavailable. Please try again later."
Si nu ma lasa sa intru o vreme in joc. Ma puteti ajuta cu niste explicatii?
Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| greenlagoon a răspuns:

Insista cu F5

7 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

De obicei, BurnBuddy nu este valabil, dar revine. Se munceste la el.
Dar daca iti da eroarea mereu, sterge-l din aplicatii si reinstaleaza-l!

| GeoOrgiannna a răspuns:

La mine nu mai merge de vreo 2 zile angry tot asa imi apare si mie...

| justme97 a răspuns:

Si mie imi apare eroarea asta
si cred ca servarul nu este disponibil
deocamdata putem doar sa asteptam si sa mai incercam sa intram in joc poate...

| AngieT a răspuns:

Asa e si la mine... cand totusi reusesc sa intru imi spune ca mai e cineva pe ferma respectiva ceea ce e imposibil... sper sa isi revina rapid!

| Sarucka a răspuns:

In barn buddy a intrat un virus si nu se mai poate intra decat peste 1-2 zile si si daca intrii dupa a doua miscare ti se re fermasadcrying(crying

| Yzzza a răspuns:

Asa is si eu de ceva vreme.Asa ma poate enerva.Incearca de multe ori sa intrii.Insistahappy. Nute da batut.

| HannahMontanaMileyCyrus55 a răspuns:

Poate ca multi copii se joaca Barn Buddy.Nu stiu chiar exzactconfused