| IngridBrunetyIngrid a întrebat:

Ieri cineva mi-a spart Facebookul. Mi-am schimbat parola dar nu ma lasa sa intru in cont. Am incercat toate modalitatile de securitate, mi-am trimis si buletinul ca sa ma identifice... Si nu merge nicium. Ce pot face?

Fau funda!

3 răspunsuri:
| Aberdeen a răspuns:

Raportează contul acesta și roagă-ți și prietenii să o facă, imediat ce i-ai înștiințat că ți-a fost spart. Ulterior îți poți face altul, și ai mare grijă pe cine accepți în lista de prieteni și pe cine nu.

| Atacator007 a răspuns:

Pai daca nu merge nicicum, iti poti face altul. big grin

| Koko21 a răspuns:

Stai calma iti faci altul si mie mi s-a intamplat si mi-am facut altul funda?