| Roxiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

mii s-a aflat parola pe facebook.si am vrut sa o schimb.am schimbat-o, iar cand am incercat sa intru din nou pentru a ma asigura ca merge noua parola, mi-a aparut timeline.cum fac sa scap si, sa fie ca inainte? sad

Răspuns Câştigător
| Bomfaier a răspuns:

Nu se poate. Şi mie mi-a apărut timeline dintr-o dată, şi nu mai ai cum să te întorci la vechiul aspect; deşi, de acord cu tine, era mai bun. Încet-încet toate conturile vor trece la timeline. Că aşa vor ei, să schimbe.
Cât despre parolă, ai grijă să nu ţi-o fure iar!