| Kiduuuu1445 a întrebat:

Hei tpu.astazi m-am lovit la cap cam rau,intr-un fier de la scaun. nu mi-am pierdut cunostinta, dar nu m-am putut ridica 2-3 min dupa lovitura.atunci nu m-a durut rau.dar am inceput sa am ameteli si sa simt ca mi-e greu sa ma misc. acum ma doare lau, de la ceafa(unde m-am lovit),pana la gat si ureche, toata parea dreapta a capului. o simt ...nu stiu sa explic,grea,amortita,parca nu ar face parte din corpul meu. mi s-a umflat si fata,pe partea dreapta, si mi-e greu sa vorbesc.ce credeti ca e?...

2 răspunsuri:
| kagome17 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa te duci la un doctor ca sa fi mai sigur, ar putea fi ceva serios

| Alex90power a răspuns:

In ceafa e situat cerebelul, unde sunt conectati centrii nervosi ai echilibrului, si e normal sa fi amortit(vreo 2-3)nu cred ca e necesar sa mergi la doctor. Sper ca te-am ajutathappy