| LoveRu a întrebat:

Hei, TPU!
Ati fost vreodata pusi in situatia in care sa placeti o persoana foarte mult dar respectivul/a sa nu simta acelasi lucru?
Ce ati facut pentru a trece peste acest eveniment nefericit?happy

1 răspuns:
| dana85 a răspuns:

Cel mai important lucru este sa socializezi cat mai mult, sa ai un grup de prieteni cu care sa iesi, sa ai multe activitati noi si interesante, sa cunoasteti oameni noi, astfel uiti acest episod urat din viata ta si dai sansa sa intalnesti omul care sa merite sentimentele tale.