| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Ati legat vre. o prietenie cu un user de.aici? Dacaa da, cu cine si povestiti. Love ya [MAYA ` love struck.]

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Prea mult spus prietenie avand in vedere ca suntem din orase diferite dar vorbim destul de frecvent pe messwinking

| fluturas a răspuns:

Da, cu mai multi useri happy dar doar cu doi love struck povestesc mai des sad
ce sa-ti povesteschee hee? prin mesaje mai mult, ei mi-au cerut idul happy sau unii au spus ca isi cauta prieteni si si-au lasat idul, iar eu le-am dat add happy

| Grimalkin a răspuns:

Da, desi nu sunt adepta prieteniilor virtuale.

| Pho3nix a răspuns:

Da. Cu foarte multi useri.
Nu stau sa ii enumar ca sunt multi. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in singurul joc social din romania care te plateste pentru ca te joci
http://www.anno1777.com/index.php?i=31669
nu ai nimic de pierdut, merita sa incerci