| わたなべ久美子 a întrebat:

Care dintre voi este fan Naruto? Eu una ador Naruto si nu consider ca ar fi ceva de copii mici.Voi ce parere aveti? Funda +Vot

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Eu sunt fană '' Naruto '' de mult timp. Acest anime este pentru toate vârstele, nu doar pentru cei mici. Eu una, aş putea să mă uit la acest anime de zeci de ori, şi niciodată nu m-aş plictisi. Ştii de ce? Pentru că are o esenţă specială, ceva ce îl face cu adevărat special.

| Soowhaat01 a răspuns:

Naruto, intr-adevar, nu este de copii mici. Cand te uiti la el, sunt pentru copii de 13 + dar se mai uita si ceilalti.

Eu una, cred, ca Naruto este cel mai tare serial.
O prietena foarte buna, are haine la fel ca Sasuke oh go on...si cutite, si bandana laughing

Oricum, revenind, este un serial foarte super.

Mie una, imi place de Sakura. Este mai puternica decat Hinata si Ino, si dintre baieti de Sasuke. Nu pot sa zic ca si Naruto e urat dar, Sasuke este ceva mai special.

| わたなべ久美子 explică (pentru Soowhaat01):

Nu stii cumva de unde si'a luat prietena ta costumu' lui Sasuke si bandana si cam cat a dat pe ele? big grin

| Soowhaat01 a răspuns (pentru わたなべ久美子):

Avem o vecina care face din'astea. De acolo happy

| Soowhaat01 a răspuns (pentru わたなべ久美子):

Poi.thinking nu stiu pretul.

La mine la bunica'mea avem o vecina care face din'astea...cred ca, cam in jur de 1 milion.

| AlexanderTheG a răspuns:

Http://narutofan.forumulmeu.ro/
cum sa fie de copii? este chiar si o conditie ca sa te uiti la naruto, sa ai mai mult de 13 ani si la shippuden parca e de 15 ani, e unul dintre cele mai serioase si tari anime...

| RΔϟVAη a răspuns:

Copii de sub 12 ani nu au voie sa sa uite la Naruto deci nu poate fi pentru copii. Un anime cu o poveste incredibila si personaje fantasticewinking Personajele mele preferato sunt : Kakashi, Naruto, Madara, Pain si multi.