| anonim_4396 a întrebat:

Care e prechea ideala unei capricoarne?

7 răspunsuri:
| TRANSVERSAL a răspuns:

Pai poti sa te intelegi bine cu orice zodie.tu iti cauti neaparat iubitul dupa zodie? caci eu m-am casatorit cu sotul meu si zodia lui nu era trecuta ca fiind zodia ideala.asa ca succes

| Maui a răspuns:

Nu conteaza zodia, ci sufletul. Perechea ideala pentru tine, este cel care te iubeste.

| jimiciu a răspuns:

Berbecul,sti cornut la cornut trage

| TInger a răspuns (pentru jimiciu):

Wtf berbecul daca ai citit in viata ta compatibilitatea zodiilor ai fi vazut k berbecul si capricornu sunt in conflictbatting eyelashes

| jimiciu a răspuns (pentru TInger):

Nu stiu atunci, dar ii dau un sfat sa nu isi faca prieteni, iubiti in functiie de zodie ca nu conteaza asta parerea meahee hee

| bestmusiclove a răspuns:

Berbecul cica ar fi...dar tu crezi in zodiac si in aceste superstitii?

| TInger a răspuns (pentru bestmusiclove):

Nu, uneori se intampla sa mai fie adevarate.