| Roxidd19 a întrebat:

Ce carti de citit (faine) imi recomandati? Gen S. F si ceva comedii? msi cele mai interesante, FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| LenaCresida a răspuns:

Pai, ce sa zic...
Carti :
Cronicile din Narnia, Fetita celei de a sasea luni, amurg, harry potter Geno si sigiliul doamnei crikken, nici moarta nici maritata, artur si minimosii, toAte cartile de holly black, nu plange sub clar de luna, ucenicul vrajitor...
auzi, madame, tie de cand iti place sa citesti? laughing kiss

3 răspunsuri:
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Cartea Minciunilor de James Moloney
Cheia spre Rondo de Emily Rodda

| Marcy12 a răspuns:

Iti recomand cartile scrise de Jules Verne...Ex:
O calatorie spre centrul pamantului
Copii capitanului Grand
2000 de leghe sub mari
Are foarte multe carti

| cristina_2872 a răspuns:

Seria amurg, harry potter, carti de groaza imi plac foarte mult