| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU ce inseamna daca atunci cand incerc sa vorbesc sau sa ii spun o gluma fostului iubit el zambeste lasa capul in jos si pleaca? Adica eu as vrea sa incercam sa fim prieteni dar simt ca doar impreuna am fi cu adevarat fericiti si cred ca asa simte si el. A vrut sa se impace cu mine de 2 ori si de 2 ori am refuzat deoarece imi e frica sa nu fiu dezamagita. Cand suntem singuri ne comportam ca si cum am fi un cuplu dar in rest la scoala de exemplu parca nici nu am fi prieteni. Abia ne salutam. Ce parere aveti? Sa mai incerc sa fim prieteni? Suntem in acelasi grup si aceeasi clasa si desi ma simt ciudat ar fi cel mai bine nu credeti? Ofer funda multumesc de ajutor!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate ca te place dar este timid sau nu vrea sa recunoasca asta, tu ca fata esti mai matura ca el mai imatur nu stie ce sa faca mai ales ca e la inceput de pubertate inca nu stie ce vrea

| OldSoul a răspuns:

Prietenie intr-un baiat si o fata nu poate exista, mereu cineva va vrea ceva mai mult.
Cu asta cred ca am spus tot ce era de spus.

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

El are vreo 4 prietene si le trateaza la fel pe toate

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

El incearca si in stanga si in dreapta, dar nu prea reuseste, cam asta e.