| MisteriousMan a întrebat:

Ce s-a intamplat la sfarsitul "Scoala de bune maniere"? Nu am vazut crying cine a castigat sau ec trebuia sa fie? plzz help dau si foonda

Răspuns Câştigător
| Aleeeeeeee a răspuns:

Pai, au dat examenul si Petruta a fost eliminata [ pentru ca a luat cea mai mica nota la examen ].

3 - Diana
2 - Ema
Si castigatoarea Miruna :d.

Cauta pe youtube. trilulilu. etc. poate gasesti finala.

6 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Miruna a castigat, fata aceea cu parul scurt a iesit pe locul 2, iar fata cu parul blond pe locul 3! happy

| mika a răspuns:

Si eu vreau sa stiu n-am vazutcrying este undeva dat pe net?

| Oly_Olivia_1986 a răspuns:

Iti spun eu in emisiunea nr 4 am fost eliminanta eu(olivia), emisiunea are in total 8 episoade iar in acceasta duminica este emisiunea nr 5. oriqm deznodamantul total este k v a castiga zdreanta de miruna! emisiunea a fost reala dar castigatoarea nu a fost aleasa corect din mai multe motive pe care nu ti le pot explica! uitate l emisiune si o z imi dai dreptate! sper ca te am lamurit!happy

| eliza87 a răspuns (pentru Oly_Olivia_1986):

Am vazut marea finala si m-am bucurat f tare ca a castigat Miruna, era singura dintre fete care merita cu adevarat, in afara de ema restul fetelor nu s-au schimbat deloc si nu cred ca o vor face veodata.Felicitari Mirunei si Emei pentru schimbare. Miruna multa lume te place asa cum esti acum, si chiar f multe persoane isi doreau sa castigi pentru ca erai singura care merita. Olivia te rog sa dai dovada de buna maiere si sa nu mai fii asa invidioasa.Prin mesajul tau se vede clar ca ai meritat sa fii eliminata si sa nu ajungi in marea finala de fapt niciuna dintre voi nu meritati sa ajungeti in afara de Miruna si Ema, nu stiu ce a cautat Diana in marea finala dar ma rog daca asa trebuia sa fie trei...Ne

| Oly_Olivia_1986 a răspuns (pentru eliza87):

Fetito esti mai terminata ca bateriile alea 777! daca tu ai impresia ca ma oftic esti proasta rau! eu sunt constienta ca nu castigam emisiunea asta deoarece eu nu o sa ma schimb niciodata! si atat timp cat nu stii de fapt cum si de ce a castigat zdreanta aia emisiunea nu te mai baga ca musca in curu calului!

| Nicaragua_Cecilia_1986 a răspuns:

A castigat Miruna.